Not signed in (Sign In)

Vanilla 1.0 is a product of Lussumo. More Information: Documentation, Community Support.

• CommentAuthorNesquiK
    • CommentTimeFeb 18th 2008 edited

arkadaşlar ben bayadır kurtlerle iç ice yaşadım iyisi kotüsu hep bırlıkteydık ve aşa yukarı 70 / 80 kelıme kurtce bılıyorum
    bana yardımcı olurmusunuz? gercekten bılmek ıstıyorum cunku müslüman oldugunu idda eden ve kelıme-i tevhıdı kelime-i şehadeti söleyen herkez benim kardeşimdir allah c.c bizlerı kardes ilan etmiştir bunuda şurada sabıtlıyelım
    Hucurat 10.ayeti kerimesinde “Şüphesiz müminler birbiri ile kardeştirler; öyle ise dargın olan kardeşlerinizin arasını düzeltin;
    sadak allahül aziym
    • CommentAuthorYaqO
    • CommentTimeFeb 19th 2008

selam millet,annem ermeni babam ise kerkük'ten göçmüş bir Kürt.kendisini tanımıyorum,18 yaşındayım doğduğum günden beri ankaradayım,kürtçeyi öğrenmeyi çok istiyorum,annemden de ermenice öğrenmek istedim ama öğretmiyor,tam bir türkçü oldu..neyse küçükken 16 yaşlarındayken dersim eyaletinde Şavak Kürtleriyle tanıştım.Çok iyi insanlar kanınız hemem ısınıyor,ancak hiç kürtçe bilmediğim için çok üzülmüştüm..Kurmanci ve Sorani öğrenmek istiyorum yardımcı olurmusunuz?çok iyi ingilizce bilirim dile yatkınımdır,ancak dil nankördür ve pratik ister,forumdan öğrenmek elbet zor,ama en azından günlük konuşmaları öğretebilirseniz çok sevinirim,sağolun
    • CommentAuthorwelato
    • CommentTimeFeb 19th 2008

ferhengo@hotmail.com a mail atarsanız kesin cevaplarım
    • CommentAuthorserkeft
    • CommentTimeFeb 20th 2008

kürtçe öğrenmek için kürtçe bilen bir arkadaşınız veya yakınız olmalı. sürekli kelime sorun. tabi ki bu arkadaşınız dile hakim olmalı. ben de öyleydim. şuan kürtçenin iki lehçesini biliyorum zaza ve kurmanc. silavên germ.
    • CommentAuthordrwxrwxrwx
    • CommentTimeFeb 24th 2008

ya arkadaşlar ben kürtçe ögrenmek istiorum ama kürtçe konuşabilceim pek fazla arkadaş yok buda ayrı bi sorun. bana kürtçede yardımcı olamak isteyenler mezar_kabul064@hotmail.com adresimnden bana ulaşırlarsa sevinirim.
  1.  
    yaqo
    kurtce orenmek istersen yardımcı olmaya caslırım mail adersim
    rsores@mynet.com
    • CommentAuthormeltem
    • CommentTimeApr 22nd 2008

merhaba bana birisi heval sarkisinin sarki sözlerinin anlamini yaza bilirmi lütfen
    • CommentAuthormeltem
    • CommentTimeApr 22nd 2008

türkce anlamini
Add your comments
    Username Password
  • Format comments as