Not signed in (Sign In)

Vanilla 1.0 is a product of Lussumo. More Information: Documentation, Community Support.

• CommentAuthorwelato
    • CommentTimeJul 17th 2008

merheba arkadaşlar...
    kürtçe öğrenmek isteyen arkadaşlar facebooktaki bu gurubu ziyaret edebilirler...size çok ama çok yararı olacaktır
    http://www.facebook.com/group.php?gid=38882445121

facebooka üye arkadaşlar için
    http://www.facebook.com/board.php?uid=38882445121&f=2&start=30&hash=f96332513a8d62d0d82ddd04653c2689
    adresinden bütün derslere bakabilirler
    • CommentAuthormustafa
    • CommentTimeAug 14th 2009

kesinlik manası kürtçe ne olabilir selamlar......
  1.  
    kesinlik : misoger an ji misogerî
    • CommentAuthorberfın
    • CommentTimeOct 20th 2009

merhaba ben berfin siteye yeni üye oldum kürtçe öğrenmek istiyorum aslında biraz biliyorum tam değil istanbulda yaşıyorum bildiğiniz bi kurs war mı?
    • CommentAuthormrxwest

merhaba berfîn;

Kürtçeyi biraz biliyorum demişsin, bence sen günde en az bir paragraf kürtçe yazı oku.

Bir sürü bilmediğin, kelime vs çıkıyor ama zaman içerisinde alışıyor ve öğreniyorsun.
    Ben de fazla bilmiyorumdum, daha doğrusu okul vs derken kürtçenin iskeleti kalmıştı bende.

Ama şimdi hemen hemen anlamadığım şarkı makale vs yok ve daha da gelişiyor okudukça.
    Ama tabiki kursa gidersen bu öğrenme süreci daha da kısalacaktır.

Grameri bildikçe insan daha iyi cümle kuruyor.

silav û rêz
    • CommentAuthorberfın

bende şuan sen dedin gibi çalışıyorum. Kelime ezberliyorum ama alt yapı olmaycınca tek başına öğrenmek zor oluyor YORUM İÇİN TTŞKRRLERR (ZOR SPASS )
    • CommentAuthorberfın

bende şuan sen dedin gibi çalışıyorum. Kelime ezberliyorum ama alt yapı olmaycınca tek başına öğrenmek zor oluyor YORUM İÇİN TTŞKRRLERR (ZOR SPASS )
  2.  
    Kurtce sozluk linki ariyorum.Ya da msn uzerinden kurtce calisirken bana yardimci olabilecek arkadaslar..Tsk..
    • CommentAuthorgula cîya
    • CommentTimeNov 12th 2009

rojbas ezji hendek kurdi dızanım ema beverkem kem, ez dixazim kurdıya kurden ıraqe diaxawen ferbem. nizanim de can ferbem:((
    • CommentAuthorbefrin
    • CommentTimeNov 15th 2009

hewal rasti kırmanciya te pır xérabe ne bawerım tu peyweké férbi:P
    kırmanci temam sorani kéme?
  3.  
    merhaba arkadaslar ben aranıza yeni girdim.. ben kurt deilim ama ne farkeder ki ayırtta etmem zaten kurtce ogrenmeyi cok cok istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.biz aynı ulkenin insanları oldugumuz halde dogu da ki o guzelim kulturden bi haberim acıkcası.. oraları blmeyi bi şemmame yi oynamayı butun samimiyetimle istiyorum :):):) brz cok knstum amma olsun:)smdiden tskler
    • CommentAuthorbefrin
    • CommentTimeFeb 11th 2010

lamelifelif hewal öncelikle tebrik edrim söylediklerin şaşılası şeyler ama kürtçeyi nasıl öğrenmeyi düşünüyorsun bi forumdan=)
    hiç çevrende öğretebilecek kürt arkadaş yok mudur?
Add your comments
    Username Password
  • Format comments as